Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Aktuality

Sponzoring

Mezinárodní balet Praha

Společnost ZENOVA services s.r.o. spolupracovala s Mezinárodním baletem Praha při slavnostním představení devátého ročníku Prague International Ballet Gala, které se konalo dne 17. února 2014 ve Státní opeře v Praze. Během jednoho večera se představilo 9 špičkových tanečníků z divadel jako je, Royal Ballet of Flanders, Ballet du Capitole, Zürich Ballet, Stuttgart Ballet a Aalto Ballet Theatre.

 

Podpora vědecké činnosti 

Společnost ZENOVA services s.r.o. pravidelně finančně podporuje vědeckou činnost vysokých škol. 

V roce 2013 byla ve spolupráci s Institutem evropské integrace NEWTON College, a.s. realizována studie dílčího výzkumného řešení pod názvem Úloha sektoru služeb v realizaci základního zájmu České republiky v evropské a světové ekonomice (srovnávací analýza). Studii zpracoval pan Ing. Karel Zeman, CSc. v rámci projektu Národního programu výzkumu II č. 2D06028 "Hodnocení postavení České republiky a její schopnosti rozpoznávat a prosazovat vlastní zájmy v evropské a světové ekonomice". 

 

Dražba obrazů 

Společnost ZENOVA services s.r.o. se v rámci prázdninové výstavy obrazů klientů Domova Laguna Psáry v Nákupní galerii Atrium zúčastnila Dražby obrazů. Charitativní akce se konala 28.8.2012 a výtěžek byl věnován Domovu Laguna Psáry a jeho klientům.

 

Spolupráce s SC JÚ Praha

Společnost ZENOVA services s.r.o. podpořila českou paralympijskou rekordmanku, slečnu Danielu Vrátilovou a sportovní hvězdu, pana Františka Ferbuse. Příspěvek byl využit na sportovní vybavení a úhradu účastnického poplatku na ME v atletice, které se konalo 19.-29.6.2012 v Holandsku.

 

Projekt - bezbariérová koupelna

Společnost ZENOVA services s.r.o. finančně podpořila projekt přestavby koupelny na bezbariérovou malému Kubíkovi Skalskému a bude se podílet na dalších projektech potřebným spoluobčanům. 

 

Kapka naděje

Společnost ZENOVA services s.r.o. podpořila projekt Nadačního fondu Kapky naděje, již 12. ročníku benefičního koncertu, který se 11.2. 2012 konal v Praze v hotelu Clarion Congress Hotel Prague. Dar byl věnován na podporu malých, onkologicky nemocných pacientů.

 

AC Sparta Praha - Florbal mládežnické týmy

Počátkem roku 2012 podpořila společnost rozvoj klubu AC Sparta Praha. Sponzorský dar byl využit na pronájem hal a startovné na turnaji florbalu pro mládežnické týmy v roce 2012.