Přejít na produktové menu

O společnosti

ZENOVA services s.r.o.

Jsme česká společnost s dvacetiletou tradicí v oblasti facility managementu. Našim klientům poskytujeme komplexní služby zahrnující správu a údržbu nemovitostí, energetický management, technické a administrativní služby, úklid a 24hodinový helpdesk.

Díky více než 3000 zaměstnanců jsme pro naše klienty silným partnerem, na kterého se mohou kdykoliv  spolehnout.

Jsme certifikováni

  • ISO   9001    – systém managementu kvality organizace
  • ISO 14001    – systém environmentálního managementu
  • ISO 45001    – systém managementu bezpečnosti a ochrany zdraví
  • ISO 27001    – systém managementu bezpečnosti informací
  • ISO 14644-1 – čisté prostory a příslušné řízené prostředí

Máme osvědčení

  • NBÚ Osvědčení podnikatele
  • DDD Osvědčení o odborné způsobilosti k výkonu speciální dezinfekce, dezinsekce a deratizace

Společnost ZENOVA services s.r.o. je pravidelně vyhodnocována Evropskou společností pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci s oceněním „ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH“ firem České republiky.

Svěříte-li zajištění svého požadavku společnosti ZENOVA services, získáte komplexní služby na odborné úrovni.

Místa našeho působení

 

 

Hodnoty a vize společnosti

Naším hlavním cílem jsou spokojení klienti, dlouhodobá prosperita a spokojení zaměstnanci. Každý klient a každý zaměstnanec je pro nás důležitý, neboť tvoří základ našeho úspěchu.

Neméně důležitý je přátelský vztah k životnímu prostředí, bezpečnost a ochrana zdraví všech našich klientů a zaměstnanců. Všichni zaměstnanci dbají na kvalitu prováděných služeb, neznečišťování životního prostředí, bezpečnost svou a bezpečnost informací, se kterými přicházejí do styku.

Klademe důraz na kvalitní a spolehlivé dodavatele a dbáme na kultivovaný přístup k našim kolegům, zaměstnancům a všem spolupracovníkům.

Usilujeme o neustálé zlepšování v oblasti životního prostředí, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a bezpečnosti informací (dodržujeme GDPR) v průběhu všech činností podniku. Zaměřujeme se na používání ekologičtějších úklidových prostředků, snižování spotřeby vstupních surovin, minimalizaci odpadů, prevenci vzniku úrazů a poškození zdraví a zlepšování pracovního prostředí našich zaměstnanců.

Nasloucháme požadavkům partnerů mimo i uvnitř naší společnosti. Zajímají nás názory ostatních, bereme je jako námět k zamyšlení a na jejich základě se snažíme neustále zlepšovat kvalitu naší práce. Při jednání s našimi partnery hledáme flexibilní řešení a snažíme se o co nejrychlejší splnění jejich požadavků.

Pokud se rozhodnete využít našich služeb, získáte kvalitní službu, postaráme se o veškeré organizační a personální starosti a budete mít více času soustředit se na Váš hlavní předmět podnikání.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Zaujala vás naše nabídka?
Nechte nám vzkaz, ozveme se vám.